Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 22 товару

БВ Телевізори з Європи

Сортування
БУ TV - RADIO ADAPTER  Humax IR Fox C Set Top Box из Европы в Дніпрі
A +++ стан нового
БУ Телевізор LG 26LH2000 из Европы в Дніпрі
B - мікро дефекти
БУ 32" Sony FWD-32LX1R HD из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Телевізор PHILIPS BDL3231 HD из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ 40" SONY BRAVIA KDL-40W4000 FULL HD HDMI из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ 42" SONY PFM-42B2E из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ 32" SONY WEGA LDM 3210 FullHD из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Телевізор 40" Sony KDL-40E5500 из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Телевізор Jay-Tech Canox 215Kl из Европы в Дніпрі
B - мікро дефекти
БУ Телевізор 31.5 Samsung UE32J5000 из Европы в Дніпрі
Уцінка
C - уцінка, товар з дефектом
БУ Телевізор Sony KDL-40E5500 из Европы в Дніпрі
Уцінка
C - уцінка, товар з дефектом
БУ Монітор Nec MultiSync LCD4215 42" из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Телевізор PHILIPS BDL3215E из Европы в Дніпрі
Уцінка
B - мікро дефекти
БУ Телевізор 40" Sony KDL-40E5500 FullHD из Европы в Дніпрі
Уцінка
B - мікро дефекти
БУ РК Панель Sharp PN-E421 из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Телевізор Sharp Aquos LC40LE732E из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Телевізор Toshiba 40BV700 из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан

Сучасні бв телевізори в Дніпрі для приємного перегляду

До хорошого дуже швидко звикаєш. Використовуючи рідкокристалічну панель як технологічний телевізор у власному будинку, складно перейти назад на застарілі моделі ТВ приймачів у разі поломки новинки.

Старий приймач — великі проблеми. До нього неможливо підключити цифрове телебачення. Кінескопний телевізор не читає відео та фотографії з флеш-карт. Тут немає жодних роз'ємів і телевізор із США та Європи, за великим рахунком, не функціональний. Якість картинки засмучує.

Що ж робити, якщо технологічна панель зламалася, зовсім не хочеться купувати поганішу модель, а грошей на високотехнологічну установку просто немає? Не мудруючи лукаво, можна сміливо сказати: варто звернутися в інтернет-магазин та купити телевізор бв і POS термінал, привезений із європейських країн:

  • Німеччини,
  • Голландії,
  • Фінляндії,
  • Швеції тощо.

Ця техніка, що продається для корпоративних чи приватних клієнтів, не була використана у звичайних квартирах чи заміських будинках користувачів. Це електронні пристрої, списані з балансу компанії, а потім електроніки нашої країни, що потрапили на вторинний ринок. Тобто потужний, з великою або середньою діагоналлю телевізор використовувався в приймальні директора, в торговому центрі, в офісах, в приватних приймальнях. Панель була задіяна лише у комерційних цілях. Зазвичай такий телевізор із Європи та США не працює 24 години на добу. Панель експлуатується в робочий час, але не більше 12 годин поспіль.

Електронний пристрій своєчасно обслуговувався, за ним стежили, не допускаючи підвищеної вогкості в приміщенні, яка здатна, в буквальному значенні слова, «вбити» будь-який електронний пристрій. Тому і якість техніки, представленої на вторинному ринку, вища за всі похвали. Оптовим або роздрібним замовникам вдасться купити бв телевізор у високій якості та з тривалим терміном служби.

Якщо говорити про приватне використання такої панелі, слід зазначити, що техніка, яка привезена з Європи, витримає складні умови експлуатації 24/7 протягом довгих років. Гарантія тому грамотний передпродажний огляд електроніки, що надходить на вторинний ринок. Експертні майстри тестують пристрої, перевіряючи панелі на приховані дефекти та вади. Після проведеного випробування на ринок надходять лише справні установки, на реалізацію яких видається гарантійний талон якості на 6 місяців.

Вибираємо б/в телевізор у Дніпрі правильно

Якщо прийшло рішення купити б у телевізор подешевше, використовуючи безкоштовну дошку оголошень, потрібно відразу ж відмовлятися від цієї ідеї. Цифрова техніка, саме телевізори, оснащені технологічними матрицями, іншими складними пристроями, бв варіанті можуть мати безліч прихованих дефектів, які при швидкому візуальному огляді і короткочасному включенні виявити просто неможливо. Необхідно, щоб агрегат оглядав експерт, використовуючи технологічний інструментарій, інноваційні технології перевірки, які швидко виявляють приховані вади, через які згодом використовувати телевізор просто не вдасться. В результаті покупка виявиться марною.

Європейські телевізори, що продаються в інтернет-магазині, перевірені. Тому й покупка тут є абсолютно безпечною. Навіть техніка, яка реалізується на безкоштовних дошках оголошень може мати прихований дефект, наприклад, такий як зламана лампа підсвічування матриці. Тобто телевізор вмикається, працює нетривалий час, після нагрівання автоматично вимикається. Дивитись такий телевізор неможливо.

Ще трапляється дефект, наприклад, такий як вигоряння окремих пікселів або теплова деградація панелі. Помітити подібний дефект, іноді неможливо. Подальше використання телевізора, придбаного без гарантійного талона якості, буде практично неможливим. Відповідно, і повернути гроші теж не можна. Тут спрацьовує приказка про те, що скупий платить двічі.

Підійти до придбання обдумано і купити телевізор у перевіреному інтернет-магазині — вірне рішення. Не доведеться переплачувати, думати про те, як перевірити справність підсвічування, рідких кристалів, кольорового фільтра, поляризатора. Все це протестує експерт, допускаючи пристрій у продаж.

Яка ціна на БВ Телевізор у Дніпрі?

Ціна на телевізор БВ у Дніпрі складає від 2000 грн залежно від моделі

Чи можна купити БВ телевізор із гарантією?

Телевізори БВ в нашому інтернет-магазині dnipro.рc.com.ua продаються з гарантією на 6 місяців

БВ Телевізори з Європи в Дніпрі Ціна
TV - RADIO ADAPTER Humax IR Fox C Set Top Box 501 грн
22" Телевізор Sony KDL-22S5500 (Продається без пульта управління) 1515 грн
Телевізор LG 26LH2000 2000 грн
32" Sony FWD-32LX1R HD 2004 грн
Телевізор PHILIPS BDL3231 HD 3500 грн
✔️Мінімальна ціна 500 грн
✔️Максимальна ціна 9900 грн
✔️Кількість товарів 22 шт