Порівняння
0 0 
Обрані
Samsung
Скинути все
Фильтр
Знайдено 53 товару

Монітори Samsung БВ

Сортування
БУ Монітор 23.6" Samsung S24C450 FullHD PIVOT DVI/VGA из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор 19" Samsung SyncMaster SA450 (S19A450MR) DVI/VGA PIVOT B-Class из Европы в Дніпрі
Уцінка
B - мікро дефекти
БУ Монітор 24" Samsung 2443BW Full HD из Европы в Дніпрі
Уцінка
B - мікро дефекти
3 200 
2 700 
-16%
БУ Монітор 24" Samsung S24C450 FullHD TN из Европы в Дніпрі
Уцінка
B - мікро дефекти
2 900 
2 300 
-21%
БУ Монітор 21.5" Samsung B2240 FullHD TN из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор 27" Samsung S27E330 HDMI/VGA FullHD из Европы в Дніпрі
Новинка
A - відмінний стан
БУ Монитор 27" Samsung S27E450 FullHD WLED DVI/VGA Pivot из Европы в Дніпрі
Новинка
A - відмінний стан
БУ БВ 24" Монітор Samsung S24A450BW из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор 22" Samsung 2243BW из Европы в Дніпрі
Уцінка
C - уцінка, товар з дефектом
БУ 19" Samsung SyncMaster B1940R TN из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ 19" Samsung S19C450BR LED TN из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор 24" Samsung S24A450B FullHD из Европы в Дніпрі
Уцінка
B - мікро дефекти
БУ Монітор 26" Samsung 2693HM Full HD из Европы в Дніпрі
B - мікро дефекти
БУ Монітор 26" Samsung 2693HM Full HD TN из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор 19" Samsung SyncMaster 940B TN из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ 24'' Samsung B2440 Full HD TN из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан

Б/в монітор Samsung у Дніпрі: переваги та особливості

Інтернет-магазин «Pc.com.ua» у Дніпрі пропонує якісні бв монітори для ПК. У нас представлені моделі Samsung — це один із найпопулярніших брендів моніторів для комп'ютерів. Не багато хто знає історію створення корейської техніки. Все почалося 1969 року. Тоді Samsung Electronics була створена як філія Samsung Group. Фірма розпочала бізнес із виробництва телевізорів, радіоапаратури. Наприкінці 1980-х років компанія почала створювати, продавати монітори для ПК. У нашому магазині можна придбати монітор Samsung:

 • у високій якості;
 • за вигідною ціною;
 • без видимих ​​дефектів.

Одна з переваг моніторів Samsung — Технічна досконалість електронних девайсів. Виробник використовує технологію LED-підсвічування. Вона забезпечує яскраві, чіткі кольори, низьке споживання енергії. Крім того, дисплеї мають високу частоту поновлення. Це дозволяє уникнути мерехтіння екрану, зробити зображення чітким, візуально приємним, без «розмитості».

При виборі ігрового монітора Samsung дивіться на кілька технічних характеристик, щоб правильно підібрати модель, яка підходить для ваших потреб. Важливий параметр — розмір екрану. Він вказується у дюймах. Наприклад, дисплей Samsung з діагоналлю 24 дюйми забезпечує більшу робочу область, ніж монітор з діагоналлю 20 дюймів.

Інший важливий параметр — роздільна здатність, яка показує, скільки пікселів може відобразити девайс на екрані. Чим вище роздільна здатність, тим більш детальне зображення ви отримуєте. Наприклад, технологічний девайс з роздільною здатністю 1920x1080 (Full HD) дозволяє відобразити більше інформації на екрані, ніж дисплей з роздільною здатністю 1280x720 (HD).

Ще один важливий параметр — час відгуку. Він показує, як швидко екран оновлює зображення. Чим нижче час відгуку, тим менша затримка між дією на екрані та його відображенням. Модель Samsung з часом відгуку 1 мс забезпечує плавне, швидке відображення об'єктів, що швидко рухаються на екрані.

Монітор Samsung IPS: особливості

Недорогий дисплей з IPS – тип екрану, який використовує матрицю IPS (In-Plane Switching) для створення зображення. Матриця IPS – технологія, що дозволяє отримати більш яскраві, насичені кольори, ширші кути огляду, ніж традиційні TN-монітори.

Переваги матриці IPS монітора Samsung — забезпечення високої якості кольору, більш точного відображення колірного спектру. Також кути огляду на дисплеях з IPS матрицею набагато ширші. Це дозволяє переглядати зображення з будь-якого кута без спотворень.

Крім того, високотехнологічна модель IPS має високу роздільну здатність екрану. Тому картинка на екрані:

 • чітка;
 • деталізована;
 • не розмита.

Це особливо важливо для людей, які займаються графічним дизайном, фото-, відеоредагуванням. Також купити монітор Samsung у такій якості можна для любителів комп'ютерних ігор.

Ще одна перевага монітора Samsung IPS — швидкий відгук. Зображення на екрані оновлюється дуже швидко. Це дозволяє уникнути розмитості під час миттєвого руху на дисплеї. Це особливо важливо для гравців, які потребують швидкого, точного відображення при активних іграх: стратегії, шутери тощо.

При виборі виробу дивіться на стан моделі. Якщо монітор використовує матрицю IPS — це плюс. Адже дисплей гарантує яскраві кольори, з більш точним відображенням колірного спектру.

Враховуйте розмір екрана, роздільну здатність та інші параметри. Важлива й ціна монітора Samsung при виборі відповідного виробу. Великий екран, висока роздільна здатність — екрани для роботи, розваг.

Покупка моніторів Samsung в інтернет-магазині «Pc.com.ua» має низку переваг:

 • широкий вибір;
 • висока продуктивність;
 • купівля з дому;
 • швидка доставка по Україні;
 • гарантії якості.

У нас представлені монітори у трьох категоріях якості.

 • Перша — виробу без зовнішніх пошкоджень. Вони не ремонтувалися, мають гарантію 6 місяців.
 • Друга — товар із невеликими зовнішніми ушкодженнями. Потертості корпусу не впливають на продуктивність пристрою. Аксесуари готові до роботи. Можуть використовуватись для офісу, дому, ігор, школярів, студентів.
 • Третя — вироби із видимими дефектами на корпусі. Моделі можуть бути подряпані. Деякі з них поновлено після пошкоджень. Прилади працездатні, продаються з гарантією і коштують набагато дешевше.

Купуйте якісну бв електроніку. Гарантуємо тривалий термін роботи пристроїв. Замовляйте товар у Дніпрі та з доставкою по Україні. Ми маємо великий вибір європейських моніторів. Замовляємо їх у країнах ЄС, привозимо до Дніпра, продаємо по всіх містах, населених пунктах України. Не переплачуйте! Наша продукція пропонується за вигідними цінами.

Монітори Samsung БВ в Дніпрі Ціна
Монітор 23.6" Samsung S24C450 FullHD PIVOT DVI/VGA 2800 грн
Монітор 19" Samsung SyncMaster SA450 (S19A450MR) DVI/VGA PIVOT B-Class 899 грн
Монітор 24" Samsung 2443BW Full HD 2700 грн
Монітор 24" Samsung S24C450 FullHD TN 2300 грн
Монітор 21.5" Samsung B2240 FullHD TN 2100 грн
✔️Мінімальна ціна 750 грн
✔️Максимальна ціна 4500 грн
✔️Кількість товарів 53 шт