Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 17 Товари

БВ Тонкі клієнти

Сортування
БУ Dell Wyse RX0L Thin Client  AMD Semperon 210U 1.5ghz 2GB RAM 4GB Flash из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Тонкий клієнт IGEL-M310C 800Mhz из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
800 
600 
-25%
БУ Тонкий клієнт Wyse D200 (P20) из Европы в Дніпрі
B - мікро дефекти
БУ Тонкий клієнт 10ZIG Zero Client 5848qdc Intel Celeron J1900 2Gb RAM 1.88Gb Flash из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Тонкий Клієнт HP t5740 из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
1 900 
1 700 
-11%
БУ IGEL-M300C 800Mhz. Термінал из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Тонкий клієнт HP t5700 из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Fujitsu Siemens S400 из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан

Тонкі клієнти бв в Дніпрі для організації мережі

Необхідно організувати сервісну мережу? Основна мета - це безперебійна робота системи? Схема передбачає використання тонких клієнтів, але вартість на них занадто висока (300, а іноді 600 американських доларів)? Це непосильна ноша для молодої компанії.

Простіше і дешевше купити тонкі клієнти бв, які тільки теоретично були у вжитку. Насправді наша організація пропонує тонкі клієнти, що пролежали на складах Європи, які так і не були використані за призначенням. Після вони надійшли по УЦІНЕНІ вартості в продаж на вторинний ринок електроніки. Ми їх купили, а тепер пропонуємо своїм клієнтам.

Кожен блок зібраний під суворим контролем якості і спочатку був призначений для ринків Європи. Як говорилося вище, продукція:

  • які раніше не використовувалася;
  • не ремонтували;
  • не зазнала неправильним умов зберігання.

Це якісний прилад, який можна сміливо використовувати за прямим призначенням. Тим більше наша компанія дає на всю техніку гарантію 6 місяців.

Тонкий клієнт бв в Дніпрі: особливості використання

Той бв тонкий клієнт купити, який можна в нашій компанії, експлуатується без будь-яких проблем, нарікань з боку якості. Вся справа в річковий збірці, строгих стандартах комплектації, які пред'являються до будь-якої продукції, виготовленої в Європі і для європейських країн.

Навіть провідні підприємства нашої країни не гребують покупкою тонких клієнтів були у вжитку, привезених з Європи, які пропонує наша компанія.

Питається чому? Фактично, великі концерни можуть дозволити собі купити тонкі клієнти за повну вартість. Вся справа в економії і в чудовій якості пропонованої європейської продукції.

Такі тонкі клієнти будуть виконувати поставлені перед ними завдання. Адже це неповноцінні комп'ютери, які підтримують операційну систему, з'єднуються з термінальним сервером. Система може функціонувати безперебійно з використанням такої установки.

При цьому вдається заощадити на «залізі», на високотехнологічному програмному забезпеченні. За великим рахунком, це системний блок без жорсткого диска з мінімумом апаратних складових, необхідних для запуску операційна системи.

Якщо говорити про ціну на пристроїв, запропонованих на первинному ринку електроніки, можна сміливо сказати: вартість тут в кілька разів вищі за європейські бв приладів! Причому, якість залишає бажати кращого. Ті тонкі клієнти (вживані), які пропонуються в інтернет-магазині нашої компанії, на порядок вище за якістю і функціональності, працюють довше, коштують менше. Тому і висновок всього сказаного очевидний: варто вибирати європейську продукцію, що продається за доступними цінами.

БВ Тонкі клієнти в Дніпрі Ціна
Dell Wyse RX0L Thin Client AMD Semperon 210U 1.5ghz 2GB RAM 4GB Flash 1102 грн
Тонкий клієнт IGEL-M310C 800Mhz 600 грн
Тонкий клієнт Wyse D200 (P20) 1066 грн
Тонкий клієнт 10ZIG Zero Client 5848qdc Intel Celeron J1900 2Gb RAM 1.88Gb Flash 2499 грн
Тонкий Клієнт HP t5740 1700 грн
✔️Мінімальна ціна 200 грн
✔️Максимальна ціна 3599 грн
✔️Кількість товарів 17 шт