Порівняння
0 0 

Б/В Комп'ютери з Європи у Дніпрі

 

Б/У Комп'ютери з Європи в Дніпрі від «PC»

Попит на персональні комп'ютери ні в якому разі ні падає, а продовжує рости з кожним днем. На жаль, придбання ПК може сильно вдарити по кишені. Потужна техніка коштує дорого. Доводиться йти на не зовсім розумний компроміс, набуваючи малопотужний агрегат - комп'ютер, який, фактично, не тягне сучасні програми, володіє малою швидкістю. Назвати таку техніку в повній мірі функціональної - неможливо.

Як вчинити? Миритися з ситуацією, що склалася, використовуючи немічну техніку? Ні, в жодному разі! Сьогодні у будь-якому користувачу прекрасна можливість придбати БВ комп'ютери, привезені з Європи. Ні в якому разі не потрібно думати: це сумнівне придбання, відсутність гарантії, швидкий вихід з ладу електронного приладу.

На кожну одиницю техніки видається гарантійний талон якості терміном на 6 місяців. Це привід не турбуватися, розуміючи, що цифрові пристрої перевірені на працездатність, персональний комп'ютер функціональний, повністю відповідає заявленим характеристикам. Перед тим як купити комп'ютер бв - варто:

  • визначитися з завданнями, покладеними на електронну установку;
  • переглянути на технічні характеристики продаються ПК;
  • вибрати відповідну модель, яка в повній мірі впорається з поставленими перед нею завданнями.

Комп'ютер БВ в Дніпрі: гідності європейських моделей

Клієнт повинен розуміти, що купити комп'ютер б у, привезений з європейських країн це не те ж саме, що і придбати техніку з рук від співвітчизників, за допомогою сайтів безкоштовних оголошень. У нашій країні прийнято використовувати електроніку «до переможного кінця». До остаточної поломки.

За кордоном комп'ютерну техніку використовують переважно 3-6 років, після чого на заміну купуються нові установки з більш потужним функціоналом, кращими рідкокристалічним екранами і технічними характеристиками.

На підприємствах Європи прийнято брати такого роду техніку в лізинг або купувати агрегати за готівковий розрахунок, використовуючи їх не більше 5 років. Після чого моноблоки, рідкокристалічні екрани, інші цифрові пристрої - списуються, потрапляючи на вторинний ринок.

Причому, при роботі ПК в офісах, на виробництвах, в концернах - персонал ретельно стежить за умовами використання і технічним обслуговуванням пристроїв. У приміщеннях контролюється рівень вологості і запиленості, що допомагає продовжити термін служби установки багаторазово. В офісних просторах монтуються спеціалізовані пилеудалітелі, контролюючі кількість пилової суспензії в повітрі приміщення. Як результат: моноблок не забиває пилом, комп'ютер не перегрівається.

Це важливо, адже функціональність електронної техніки, яка вже була у вжитку і продається на вторинному ринку, залишається на висоті. Отже, у покупця є прекрасна можливість придбати БВ комп'ютери в відмінному технічному стані. Такі агрегати можна використовувати ще багато років поспіль (5 і більше), не турбуючись про високу продуктивність і функціональності агрегату.

Комп'ютер б/у: технічні параметри

Отже, як говорилося вище перед тим, як купити комп'ютер б / у варто звертати увагу на технічні параметри пристрою. Потрібно орієнтуватися на необхідну потужність електроніки.

Комп'ютер призначається для офісу? Тоді можна вибрати більш бюджетний варіант з одно- або двоядерним процесом. Тут досить оперативної пам'яті (2 або 4 ГБ), що дозволить максимально функціонально працювати з електронною поштою, з документами, оформляє на підприємстві.

Якщо ж потрібна техніка для дому, тим більше для ігор - комп'ютери з Європи повинні бути максимально потужними. В іншому випадку установка просто не потягне сучасну «іграшку» з потужною графікою, з високими системними вимогами. Для цих цілей непоганий варіант - ПК:

  • з 4 або 6 ядерним процесором;
  • з пам'яттю 8-60 4 Гб.

У комп'ютер може бути встановлена ​​одна або дві потужні відеокарти, що відповідають за якість картинки, що відтворюється на екрані. Такий комп'ютер добре впорається з будь-якими сучасними іграми, мають високі вимоги до персональних комп'ютерів, на яких і планується відтворювати сюжет квесту, аркади і інших ігор.

В даний час в Україні продаж комп'ютерів, що були у вжитку, привезених з європейських країн - це стандартна практика. Подібні установки можна придбати, наприклад, для офісу компанії оптом (великим або дрібним). Чим більше партія товару, що купується, тим нижче ціна на персональні комп'ютери.

Важливо! Зробити покупку в інтернет-магазині - просто. досить:

  • зв'язатися з менеджером;
  • більш детально дізнатися про умови придбання;
  • вибрати техніку з відповідними характеристиками;
  • купити ПК.

Вигоди придбання комп'ютерів, що були у вжитку, - очевидні. Вартість на ПК в кілька разів нижче, якість при цьому завжди залишається на висоті. На кожен екземпляр видається гарантія якості. Отже, комп'ютер буде працювати довгі роки, повністю задовольняючи попит покупця.

Часті питання

Де можна замовити техніку з Європи?

Купити техніку з Європи можна у нашому магазині оформивши замовлення на сайті. Виберіть потрібний вам товар та натисніть кнопку "Купити", або замовте товар за телефоном +38(096)261-77-11

Які гарантії при купівлі бв техніки?

Перед продажем вся техніка проходить перевірку нашими фахівцями, також є можливість оформити розширену гарантію на строк до 12 місяців