Порівняння
0 0 
Обрані
Asus
Скинути все
Фильтр
Знайдено 7 Товари

Монітори Asus БВ

Сортування
БУ Монітор 23" Asus VS239H FullHD IPS HDMI из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор ASUS MS236H Full HD 24'' 2мc из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан
БУ Монітор 24" Asus BE24AQLB FullHD IPS из Европы в Дніпрі
B - мікро дефекти
БУ Монітор 24.1" Asus PA246Q P-IPS из Европы в Дніпрі
B - мікро дефекти

 

Монітор Asus – лаконічне рішення, яке захоплює продуманістю деталей та чудовою якістю. Модельний ряд постійно оновлюється: розробники активно працюють над впровадженням нових технологій та вдосконаленням функцій пристрою. В інтернет-магазині PC.com.ua доступний вибір європейської комп'ютерної техніки: зручно замовляти системні блоки, монітори б/в або додаткові аксесуари за доступними цінами у Дніпрі або з доставкою по Україні.

Монітор Asus: характеристики

Основний напрямок розвитку концерну – впровадження інноваційних розробок. За рахунок цього придбання уживаної техніки стає економічним і раціональним рішенням: монітор Асус не застаріває протягом тривалого часу, тому ще не скоро потребуватиме заміни. Серед особливостей дисплеїв цього виробника, варто виділити такі:

  • Різноманітність речень. У продажу є ігрові, офісні, преміум лінійки, а також універсальні моделі, які будуть актуальні для будь-яких завдань. Передбачені різні зовнішні інтерфейси, що дозволяє підключити екран до системного блоку чи ігрової консолі.
  • Стильний дизайн. Прості лаконічні форми виглядають дорого, тому легко поєднуються з будь-якою обстановкою або предметами інтер'єру. Купити монітор Asus коштує тим, хто зацікавлений у придбанні універсальної та довговічної моделі.
  • Додаткові опції. Ергономіка продумана до найдрібніших деталей, кнопка включення, як і основні інтерфейси швидкої доступності, що спрощує підключення, а також подальшу експлуатацію пристрою.

Дисплеї відрізняє якість зображення: відтінки соковиті, без спотворень. Контрастність радує око, а деталізація бездоганна, що стане важливим плюсом для тих, хто планує придбати недорогий ігровий монітор Asus. У виборі потрібно орієнтуватися на розмір діагоналі, частоту оновлення екрана та роздільну здатність – це ключові експлуатаційні параметри, від яких залежить комфорт роботи за комп'ютером. Все залежить від цілей придбання нового екрана: чим частіше і триваліше використовуватиметься пристрій, тим вище має бути рівень його характеристик.

Монітор Asus IPS

Багато дисплеїв отримали цей тип матриць. Технологія унікальна за рахунок широких кутів огляду: картинка не спотворюється під час перегляду з різних боків. Відтінки живі та реалістичні, що подарує особливе задоволення під час перегляду відео або активної гри. Для роботи з графікою така матриця є оптимальною – вона забезпечує максимальну чіткість тонів. Варто виділити й інші плюси, якими має монітор Asus IPS:

  • Адаптивні параметри з можливістю встановити бажані параметри яскравості, а також задати комфортну насиченість відтінків. Передбачені базові режими, але їх можна скоригувати самостійно, вибравши оптимальний формат.
  • Відсутність явної пікселізації. Зображення природне. Це забезпечує комфорт для очей, що суттєво знижує стомлюваність під час тривалої роботи за комп'ютером.
  • Екрани з урахуванням IPS виграють з допомогою довговічності. Це раціональне вкладення коштів, що повністю окупається завдяки тривалому періоду експлуатації пристрою.

А головне, на монітор Асус ціна досить лояльна. У цьому головний плюс техніки з Європи – з мінімальними вкладеннями вдається стати власником якісного, а головне функціонального екрану навіть за обмеженого бюджету.

Де в Дніпрі купити б/у техніку Asus?

PC.com.ua – це зручний онлайн каталог, де легко підібрати популярні моделі. Кожна товарна позиція доповнена докладним описом та фото, що дає можливість вибрати найкращі з доступних варіантів: техніка гарантовано виправдає очікування майбутнього власника.

Для комплексної перевірки пристрою передбачено тестовий період на 15 днів, а додатково діє 6-місячна гарантія якості. Всі товари вже в наявності, тому купити монітор Асус можна без затримок чи очікування – зателефонуйте нам, щоб отримати детальну консультацію, а також вибрати бажані способи оплати (готівкова чи безготівкова) та доставки.

Монітори Asus БВ в Дніпрі Ціна
Монітор Asus VP228DE 21.5" 3006 грн
Монітор 23" Asus VS239H FullHD IPS HDMI 2500 грн
Монітор ASUS MS236H Full HD 24'' 2мc 2500 грн
Монітор 24" Asus BE24AQLB FullHD IPS 3000 грн
Монітор 24" Asus BE24AQLB FullHD IPS VGA/DVI/DP 3500 грн
✔️Мінімальна ціна 2500 грн
✔️Максимальна ціна 5500 грн
✔️Кількість товарів 7 шт