Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 3 товару

БВ БФП та принтери

Сортування
БУ Лазерний принтер HP LaserJet Managed M506m series 1200 x 1200 dpi A4 (M506dnm, F2A66A) из Европы в Дніпрі
Новинка
A - відмінний стан

Принтери бв в Дніпрі для функціональної роботи офісу

Неможливо уявити собі роботу сучасного офісу без наявності технологічного лазерного принтера. Роздруківка документів, рахунок-фактур, накладних, довіреностей - обов'язки МФУ - пристрою, який неодмінно має бути в арсеналі компанії. В іншому випадку, функціональність офісу складно назвати продуктивною і якісною.

Зайвих грошей в бюджеті фірми немає? Не біда, сьогодні для покупців пропонується купити принтер бв, доставлений з Америки або з Європи. Це відмінна техніка, яка значилося на балансі одного з великих концернів.

За кордоном прогрес не стоїть на місці і семимильними кроками йде вперед. Тому кожні 2-3 роки технічні пристрої списуються з балансу підприємств, замінюються новими. Під заміну йде і принтер бв, і ноутбуки, і персональні комп'ютери, і багато інших технічні пристрої.

Наша компанія скуповує якісні європейські та американські технологічні установки, пропонуючи своїм потенційним покупцям високоякісну техніку фактично за викидними цінами. Якщо порівняти вартість лазерного принтера з новою моделлю, що реалізується у вітчизняних магазинах - можна жахнутися. Ціни захмарні. Але ж для розвиненої мережі фірм, компаній, для корпорації іноді потрібен жоден екземпляр МФУ, а відразу ж кілька. Можливо, кілька десятків.

Наша компанія пропонує своїм потенційним клієнтам чудову можливість заощадити і купити лазерний принтер бв в Дніпрі не тільки за доступною ціною, а й в достатній кількості. Рівно о такому, яке необхідно для забезпечення офісу.

Вибираємо б/в принтер в Дніпрі

Чисто теоретично такого роду техніку можна спробувати купити на американському аукціоні. Можливо, вартість теж буде невисокою, але ось доставка товару залишає багато питань. До того ж в дорозі багатофункціональний принтер обов'язково стане піддаватися ударам, неакуратному обігу при навантаженні і розвантаженні:

  • в літак,
  • в поїзд,
  • в вантажний автомобіль.

Це загрожує плачевними наслідками. Сучасне МФУ бв з великою ймовірністю буде пошкоджено. Тобто гроші викинуті даремно. Ніякої гарантії. Повернути такий товар назад продавцеві - складно, фактично неможливо. Домогтися компенсації також непросто. Для цього доведеться витратити багато сил, але чи варто все це того, коли якісний принтер БВ купити можна в нашій компанії з гарантією якості на 6 місяців ?!

Це технологічні установки, які повністю готові до роботи. Перед тим як випустити товар в продаж, наші експерти обов'язково тестують кожен екземпляр, виявляючи його приховані дефекти, вади, функціональність. Якщо на корпусі пристрою є подряпини, то в картці товару, що представляє принтер в інтернет-магазині так і буде написано «подряпина на корпусі».

Через наявних дрібних дефектів вартість виробу знижується, але функціональність МФУ завжди залишається на висоті. Несправні прилади в продаж не надходять!

На вітрині інтернет-магазину представлені кращі екземпляри МФУ, привезені з Європи, з Америки. Особливим попитом користуються американські принтери, які купуються не тільки для корпоративного, але і для приватного використання.

МФУ допомагає художникам зберегти написані ними картини, а штатний секретар в офісі компанії без праці зберігає документи, роздруковує їх на папері формату А4, переводить документацію в електронний вигляд. У приватному використанні принтер корисний для сімейних фотоальбомів. Також установки з великим задоволенням купують колекціонери марок, які за допомогою сканера швидко створюють цифрові відповідності.

Не можна не помітити, що сучасне багатофункціональне принтер має багато «фішок». Це може бути:

  • двостороння лазерний друк брошур, листівок;
  • можливість вибіркової друку документа;
  • сумісність і робота установки через wi-fi;
  • спільна робота з системами хмарної друку.

Крім усього іншого багато модифікації без праці сумісні з мобільними пристроями під керуванням IOS або Android.

Купити принтер з Європи і США в Дніпрі

В інтернет-магазині купити МФУ бв, привезені з США - просто. І потрібно пам'ятати, що такий пристрій - це, як правило, популярний бренд і за доступною ціною.

Кожен екземпляр має:

  • висока якість друку,
  • довгий термін служби,
  • високу функціональність.

Це головні переваги пристроїв, привезених з Америки і європейських країн. Кожен прилад без зусиль з'єднується з комп'ютерами. Тут стандартні порти і входи, що не створить перешкод для подальшої бездоганної функціональності.

Кожна модель, як правило, - дуже відомий бренд, запропонований за доступною вартості. Так чи варто ризикувати, купуючи техніку вживану через аукціони або через сумнівні дошки безкоштовних оголошень? Фактично, можна без особливих трудовитрат і фізичних зусиль зробити вигідну покупку в інтернет-магазині з гарантією якості і безпеки!

БВ БФП та принтери в Дніпрі Ціна
Лазерний принтер HP LaserJet Managed M506m series 1200 x 1200 dpi A4 (M506dnm, F2A66A) 5500 грн
Лазерний Принтер Epson AcuLaser M2000DN 1753 грн
Лазерний Принтер Epson AcuLaser M2400D 1753 грн
✔️Мінімальна ціна 1753 грн
✔️Максимальна ціна 1753 грн
✔️Кількість товарів 3 шт