Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 3 товару

БВ Мережеве обладнання

Сортування
БУ Двохдіапазонний Wi-Fi модуль Intel 8260 Low Profile из Европы в Дніпрі
A - відмінний стан

Мережеве обладнання бв в Дніпрі - це якість, довговічність і надійність

Молоде, тільки розвивається комерційне підприємство - це завжди невеликий бюджет. Як при такому фінансовому розкладі недорого обладнати локальну мережу в офісі, якщо зайвих коштів на придбання технологічних пристроїв немає? Звернути увагу на імпортну продукцію, представлену на вторинному ринку і купити мережеве обладнання бв через інтернет-магазин.

В асортименті компанії багатий перелік продукції. Для покупців представлені:

 • мережеві карти,
 • свитчи,
 • роутери,
 • інші необхідні пристрої.

Причому, вартість приладів може складати всього лише 20% від початкової ціни техніки, представленої на первинному ринку. Навіщо ж переплачувати, якщо вся продукція перевірена на працездатність, має гарантійний талон якості терміном на 6 місяців, прослужить довго при правильній експлуатації і адекватному обслуговуванні?

Професійне БВ мережеве обладнання в Дніпрі: переваги

Вся техніка, яка надходить на вторинний ринок з США і Європи, представлена ​​в гідній якості. Це установки, які, за великим рахунком, чи не виробляли і половини свого ресурсу. Всі екземпляри представлені від провідних світових виробників, давно завоювали любов і довіру покупців завдяки високій якості і неперевершеною функціональності. Для кожного конкретного випадку покупець зможе підібрати в інтернет-магазині те обладнання, яке гарантовано забезпечить всі потреби офісу, але при цьому буде коштувати недорого.

Замовники, перед тим як купити БВ мережеве обладнання повинні знати, що всі машини проходять обов'язковий контроль:

 • по комплектації;
 • по функціональності,
 • за ступенем зносу,
 • на наявність вад, дефектів, всіляких пошкоджень.

Тобто замовник не купує «кота в мішку». Клієнту надається повний технічний паспорт про стан саме того агрегату, який він збирається купити. Інформація про стан технічних пристрої абсолютно прозора і всі відомості доступні для покупців.

Європейське мережеве обладнання б / у, придбане на сайті за невисокою ціною - це можливість створення потужної комп'ютерної мережі:

 • функціональної;
 • яка не потребує частих ремонтах;
 • працюючої дуже довго.

Це надійне обладнання, яке повністю справно. Якщо економити і купувати подібні установки на дошках безкоштовних оголошень від вітчизняних продавців, то заощадити не вдасться. Найближчим часом установка зламається, доведеться заново шукати відповідний агрегат, платити гроші. Адже повернути несправну техніку не вийде. Фактично, на безкоштовних дошках оголошень ніхто не дає ніякої гарантії працездатності приладів, ті більш гарантій по поверненню приладів, які швидко зламалися після покупки.

Технічні пристрої з Європи і США, як правило, використовуються в великих компаніях, для організації місцевої локальної мережі. Через кілька років експлуатації, обладнання будучи ще в справному, функціональному стані - списується. Робиться це для того, щоб підвищити продуктивність локальної мережі, збільшити функціональність роботи офісу. Саме таким чином обладнання надходить на вторинний ринок будучи в прекрасному технічному стані.

БВ Мережеве обладнання в Дніпрі Ціна
Двохдіапазонний Wi-Fi модуль Intel 8260 Low Profile 701 грн
Двохдіапазонний Wi-Fi модуль Intel 8260 Standart Profile 701 грн
Радіопорт HP ProCurve 220 801 грн
✔️Мінімальна ціна 701 грн
✔️Максимальна ціна 801 грн
✔️Кількість товарів 3 шт